Alter ego - tai idėja vizualiai sukurti tai, kas gyvena merginos viduje ir nėra atskleidžiama kasdienybėje. Nuogas kūnas gali būti tapatinamas su apnuoginta siela. Nuo užuomazgos iki kulminacijos.

Kai įstojau į Vilniaus Dizaino Kolegiją mokytis grafinio dizaino, mane apsupo fotografai. Draugų ratas buvo mažas, bet jį sudarė dabartiniai vieni jaunausių ir kiečiausių fotografų Lietuvoje: Dainius Ščiuka, Rusnė Pazdrazdytė, Monika Markevičiūtė, Marija Kablytė.

Pabaigęs mokslus patekau į reklamos virtuvę. Tačiau visada jaučiau simpatiją fotoaparatams ir fotografijai. Šių metų pradžioje prisilietus prie fotoaparato – įsimylėjau! Pradėjau visko mokytis tarsi iš naujo. Ankstyvi mano fotografijos rezultatai kartais stebina net mane patį. O malonūs atsiliepimai iš fotosesijose dirbančių žmonių lepina ir skatina padirbėti stipriau. Todėl visas mano laisvas laikas šiandien yra atiduotas fotografijai.

Tapkite žurnalo bendraautoriumi ir pildykite jį savo turiniu. Jeigu esi fotografas ir nori parodyti savo darbus – parašyk mums!