Gestalten knygos – apie tai, ko reikia šiuolaikiniam žmogui

Turbūt bent kartą gyvenime teko rankose turėti leidyklos Gestalten knygą. Pasaulyje gerai žinoma leidykla išsiskiria itin estetiškomis knygomis dizaino, architektūros, mados, vizualios kultūros ir kelionių srityse. 

Cabin
Nuotr. iš knygos Hinterland
Knyga Evergreen: Living with Plants
Nuotr. iš knygos Evergreen

Knygose jaučiama hipster dvasia, kalbama apie tai, ko reikia šiuolaikiniam miesto žmogui: pabėgimo į stilingą miško namelį, kelionių po neatrastus išskirtinius pasaulio miestus, stiliaus įkvėpimo ar harmoningų architektūros tonų. 

Tattoo
Nuotr. iš knygos We are Dandy

Gestalten įkūrėjas Robert Kanteen, baigęs dizainą, dirbo prie vienos reikšmingiausių knygų mugių Europoje, Frankfurte ir suprato, kad jam patinka kurti naujas idėjas ir bendradarbiauti su jaunais, kūrybiškais dizaineriais. 1997 m. jis įkūrė Gestalten leidyklą. Praėjus daugiau nei dviem dešimtmečiams kūrybinės veiklos, šiandien leidykla skaičiuoja daugiau nei 600 knygų. 

Inside Delicious Places book
Nuotr. iš knygos Delicious Places

Robert pasakoja, jog pirmoji jo išleista knyga buvo apie naktinio gyvenimo sceną: muzikos leidybines kompanijas bei vakarėlių vietas, skirta žmonėms mylintiems šią kultūrą. Po knygos pasisekimo Berlyne, prasidėjo Gestalten istorija. 

Gestalten knygų kūrėjams jau ne kartą pavyko užfiksuoti bei sudokumentuoti reikšmingus pokyčius architektūroje, dizaine, vizualioje kultūroje ir t.t. Todėl niekada nežinai, kokį svarbų pokytį gali pasidėti ant savo kavos staliuko. Nes tai knygos, apie kurias norisi kalbėtis. 

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage