pink hair

Grožis būti įdomia

Grožis – plati sąvoka, kokį grožį stengiesi kurti Tu?

Grožis man siejasi su elegancija. O elegancija tai suvokimas, kad buvimas rafinuotai išrankia ir subtiliai skoninga, yra efektingiausias. Taigi, kurdama makiažą visada stengiuosi suteikti jam prabangos ir išskirtinumo, kad moteris pamačiusi save ne tik matytų grožį, bet ir jaustųsi graži, pasitikėtų savimi. Juk gerai jautiesi tada, kai atrodai gražiai. O gražiai atrodai tada, kai jautiesi gerai.

Kaip prisiliesti prie veido, jog jis taptų meno kūriniu?

Kiekvienas makiažas yra lyg meno kūrinys, kiekvienas makiažo meistras turi atrasti kažką savo, kas būtų unikalu. Privalai matyti žmogaus gražiausius bruožus, matyti visumą, žinoti, kaip jis nori atrodyti ir pritaikyti individualiai kiekviena. Tai nėra lengva, nes grožį suvokiame skirtingai.

Ar galima lyginti dailininko teptuką su šepetėliu makiažui?

Manau, kad galima. Dažnai klientai sako, jog jūs atrodote kaip dailininkė su šiuo šepetėliu. Veidas – švarus popieriaus lapas ir tu gali jį pakeisti, tik svarbiausiai tai padaryti teisingai. Vizažistas, kaip ir dailininkas, turi savo išskirtinį stilių. Jis, kaip ir menininkas, turi šlifuoti savo stilių visą gyvenimą, nuolat tobulėti ir semtis idėjų, domėtis naujausiomis tendencijomis. Makiažo pasaulyje mados keičiasi sezoniškai, taigi turi domėtis ir semtis įkvėpimo iš įvairių šaltinių, lankytis seminaruose.

portrait

Akacija daugelyje kūrinių simbolizuoja, jog idėja pergyvena mirtį. Ar grožio kultas yra nemirtingas?

Besikeičiant grožio koncepcijai, grožis, kaip pirmapradė esybė, išlieka toks pats. Dalykus keičiant idėjoms, principai nesikeičia. Taigi manau, kad grožis nemirtingas, jis visada bus ir suteiks žmonėms laimės.

Ar kuriant makiažą Tau rūpi nenusižengti makiažo kursuose įskiepytoms taisyklėms?

Taisyklės reikalingos visur ir visada. Stengiuosi nenusižengti pagrindiniams principams, tačiau vienus ar kitus dalykus manau galima keisti, išbandyti kažką naujo, tik taip galėsi atrasti savo makiažo stilių ir išskirtinį braižą.

Kaip manai, ar grožis yra neatsiejamas nuo apgaulės? Ar galima būti patraukliu, kai esi toks, kokį tave sukūrė Dievas?

Jeigu vertintume šių dienų grožio kultą ir norą būti „gražiam“, tai taip, grožis neatsiejamas nuo apgaulės. Priauginti nagai, plaukai, blakstienos… Tačiau mano nuomone, tikras grožis ne čia, nes čia yra apgaulės. Tikras grožis prasideda nuo vidinės ramybės. Tu gali būti patrauklus toks, kokį Tave sukūrė Dievas. Bet tokiu būsi tik tada, kai pats tikėsi savimi.

Kaip tapti geidžiama moterimi?

Manau, jeigu norite būti geidžiama, pirmiausiai turite būti įdomi. Įdomios moterys yra labiau vertinamos, negu geidžiamos. Mano galva, visos kitos, kurios nemoka būti įdomiomis moterimis, tiesiog tampa geidžiamomis, nes kito kelio atkreipti dėmesį į save tiesiog nėra. Žinokite savo vertę, būkite įdomi ir išskirtinė.

Ar makiažas pakeičia vien išorę?

Manau, kad makiažas suteikia pasitikėjimo savimi, moterys jaučiasi laimingos pamačiusios save veidrodyje, dažnai savęs neatpažįsta ir sako: „Ar aš tikrai galiu būti tokia graži?“ Makiažas gali pakelti nuotaiką, padaryti tavo dieną linksmesnę ar šventę geresnę.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage