Spalvotas kūnas

Spalvotas kūnas

My body is my country.

ISSUE n°2 | 2015

Jei mūsų kūnas yra mūsų šalis, jei jame genetiškai užkoduota tam tikra spalva, sudėjimas, judesys, elgesys ir emocijos — tai kam pykstame ant tų, kurie turi kitą kodą? Stebėkime, priimkime ir prakalbinkime. Žmonės yra spalvoti.

Skaityti
Parsisiųsti

Šiame numeryje kalbėjomės su užsieniečiais, kurie pasirinko gyventi Lietuvoje. Jų požiūris į mūsų šalį yra kiek kitoks, kartais racionalesnis, o kartais labai netikėtas ir optimistiškas. Kalbėjomės ir su tais, kurie iki kaulų smegenų save laiko lietuviais, tačiau kūne nešiojasi šiek tiek egzotiško kraujo. Kalbėjomės net ir su tais, kurie niekuo nesusiję su Lietuva, bet jų kūnai yra įdomūs stebėti.

Spalvotas kūnas turinys

Žurnale: šokėjas ir muzikos kūrėjas Hubert Lagin Quiros, muzikantas ir muzikos prodiuseris Viktoras Diawara, šokėjai Anna Karen González Hueasca ir Israel Ismael Infante Salza, fotografė Neringa Rekašiūtė, bermenas Vytautas Šnejerovas, aktorė Clotilde Solange Rigaud, daiktų dizaineris Sozo Hiramatsu, menininkas Cacho Falcon. Taip pat pasakojimas apie Amsterdamo miestą, psichologijos tekstas „Spalvų neskiriantis rasizmas“, rašytojos Lauros Švedaitės istorija, fotografės Karolinos Pranaitytės fotosesija „Spalvotas kūnas“.

Rašytojai: Toma Mačiulskytė, Kotryna Reimerytė, Gabija Čeledinaitė, Mija Vaga.

Fotografai: Alvita Daukantaitė, Gedas Nakrošis, Kazius Minimaliai, Ieva Janauskaitė.

Iliustratorė: Justė Urbonavičiūtė.

Viršelis: Karolina Pranaitytė

spalvotas kūnas
Japan
Cacho Falco
Iraqi
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage