Kelionės po oda Nr. 3

Kunasmag nr3

Kelionės po oda

ISSUE n°3

Kelionės po oda. „Mano tatuiruotės – ne piešiniai. Tai aš.“

Skaityti
Parsisiųsti

Kiekvienas pavasario „Kūnas Mag“ numerio kūnas priklauso ryškiai asmenybei, kuri ant savo odos žymi savo asmeninę istoriją. Toks kūnas „suleidžia“ po oda itin reikšmingo rašalo dozę, žyminčią tai, kas artima, neužmirštama ir asmeniška. Na, o kitam iš šalies belieka „paleisti“ savo akis į kelionę po kito oda: po paukščių, kalnų, geometrinių figūrų, mandalų, plunksnų ar mistinių būtybių sintezę.

Kelionės po oda turinys

Žurnale: tatuiruočių meistras Giedrius Bardauskas–Angis, menininkė ir tatuiruočių meistrė Eglė Tamulytė–Shaltmira, ryški asmenybė Donatas Dubauskas, salono „True tattoo“ įkūrėjai broliai Arnas ir Rokas Blinstrubai, menininkas Andrius Žiūra, virtuvės šefas Justinas Misius, menininkė Sabrina Wegerer, Barzdų klubo įkūrėjas Valdas Samkus, šokėjas Naglis Bierancas. Taip pat fotosesija „Kelionės po oda“.

Rašytojai: Toma Mačiulskytė, Kotryna Reimerytė, Roberta Morozaitė, Daiva Jurkonytė, Aistė Juozaponytė, Viktorija Karsokaitė, Lina Stonkutė.

Fotografai: Alvita Daukantaitė, Laura Urbonavičiūtė, Vitas Navickas, Mantas Baliukas, Algimantas Povilas Kaveckis, Aistė Juozaponytė, Simona Bekupė.

Viršelis: Vitas Navickas ir Mantas Baliukas

Kūnasmag spausdintas
Tatuiruotes
Kelionės po oda
Tattoo
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetu