red vine book and glasses

Jaunas vynas ar jaunas vyras

Ką tik pasibaigęs ruduo vis dar grąžina atgal. Lapkritis buvo jauno vyno metas. Visos vyninės, kai kurie barai ir restoranai išdidžiai skelbė – Beaujolais nouveau atvyko! Nors labiausiai mėgstu kvietinį alų ar įdomesnius kokteilius, nusprendžiau, kad reikėtų praplėsti savo akiratį ir išbandyti kažką naujo.

Tekstas: Neneringa
Iliustracijos: eroticasanova

Labai nemėgstu ilgai brandintų stipriųjų gėrimų, tačiau mėgau vyresnius vyrus, nes mane žavėjo jų išmintis ir tai, kiek jie daug matę, patyrę ir išbandę. Kadangi intelektas – seksualiausia vyro vieta (manau ir moters, bet dabar ne apie tai), keliais metais vyresni vyrai visada atrodė subrendę, mįslingi.

Neseniai sėdėdama bare su draugais supratau, kad mes jau nesame jauniausia publikos dalis. Taip, čia tas variantas, kai tau atrodo, kad žmogus, gimęs 1996 metais turėtų būti koks, na, aštuntokas, o jis jau antrame kurse ir šiuo metu stovi prie baro bei perka alų. Taigi supratau, kad tokių studentų bare bene trečdalis. Kelis iš jų pažinojau ir mintyse pasidariau statistinio naivuolio portretą – jis antram-trečiam kurse, studijuoja informatiką, kompiuterinę inžineriją ar kažką perspektyvaus. Dar dvyliktoje klasėje jį rengė mama, bet dabar jis jau savarankiškas. Iš tų laikų likę tik akiniai. Kadangi mokykloje prie rūbinės buvo stalo futbolas, o jis su draugais per pertraukas vietoj parūkymo sumesdavo porą partijų, tai dabar jis bare yra kiečiausias. Vieną kartą net laimėjo antrą vietą universiteto lygoje. Jau turi darbą ar apmokamą praktiką kokioje užsienio kapitalo įmonėje, arba blogiausiu atveju yra vyr. barista coffee inn‘e.

eroticasanova illustration

Nusprendžiau, kad būtų įdomu pabendrauti ir, neslėpsiu, permiegoti su tokiu jaunuoliu. Išsirinkau labai mielą, protingą ir net gražų vaikiną. Kelis vakarus bendravome tame pačiame bare – ir mieliausia – jis net nesuprato, kur tai linksta. Kol dar tik stebėjau jį, mačiau, kad aplink jį sukasi daug mergaičių, kurios tikrai turėjo panašių, kaip mano tikslų, bet jis tiesiog nesuprato, kad yra patrauklus. Jaunuolis vis dar naiviai manė, jog čia kaip ir mokykloje, kažkur yra kiečiausias ir pikčiausias bičas, kurio visos nori. O jis tuo tarpu prie rūbinės pažais stalo futbolą.

Taigi teko pasidomėti šia jo aistra ir paprašyti, kad ir mane pamokytų. Man patiko, kad jis protingas, bet supratau, kad šiuo atveju aš esu ta išmintinga dueto pusė (pasijaučiau šiek tiek sena). Tai mane įkvėpė ir aš įsijaučiau į vaidmenį. Jo naivumas leido man pakreipti įvykius tinkama kryptimi ir vieną vakarą – tiksliau paryčiais grįžome pas mane. Mačiau, kad jam tai nauja, slapta tikėjausi, kad ne taip nauja, ta prasme ne pirmas kartas. Trečiakursis nenuvylė. Keturis kartus. Labai stengėsi ir buvo be galo atidus bei dėmesingas. Vėl gi – viskas tik todėl, kad jis dar nesupranta, kad yra labai patrauklus, o ir širdis jam dar nesudaužyta, taigi nėra ko būti šunsnukiu ir nesistengti.

Man patiko tas naivumo faktorius, bet pagalvojau, kad metas jam paaiškinti tai, ko tik jis vienas aplink nesupranta – jis yra įdomus. Gražus. Seksas su juo labai geras! Be to, jis protingas ir gero charakterio. Tiesiog lobis, o ypač toms, kurios nori santykių. Patariau neskubėti, paaiškinau savo teoriją – pabandei, nesi tikras šimtu procentų – bandyk toliau. Mano monologas truko apie 20 minučių, pasijaučiau dar išmintingesnė, nes apdovanojau jaunuolį didžiausia dovana ir kartu sunkiausia našta – žinojimu.

eroticasanova illustration

Po poros savaičių pamačiau savo trečiakursį tame pačiame bare, jis buvo nežymiai, bet mano akimis, pasikeitęs, stovėjo ryžtingiau, bendravo ne taip naiviai, mačiau, kad jis jau supranta tai, ką aš jam išdėsčiau ir sėkmingai tuo naudojasi. Išėjome į lauką parūkyti ir ilgokai prašnekėjome, prisijuokėme, jis padėkojo, kad atvėriau akis.

Žinote, ką dar sako apie Beaujolais nouveau? Jį reikia išgerti per kelis mėnesius, nes vėliau jis tiesiog praranda visas patraukliausias sąvybes ir yra nebetinkamas vartoti. Šį kartą išgėriau paskutinę to jauno vyno taurę, nemėgstu dalintis, o ir šiaip – dar truputis ir jis būtų surūgęs.

eroticasanova illustration
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage