Coffee table books interjeras

Kas yra Coffee table books?

Kavos staliuko knyga. Sutikite, angliškai skamba geriau. Todėl iš karto pasiteisinsime – mūsų knygyne anglizmų netrūks. Juolab, kad dauguma asortimento – užsienio kalba!

Lietuvoje mes neturime tokio termino, apibūdinti „coffee table books“. Dažniausiai tokias knygas vadiname albumais arba tiesiog – knygomis.

Coffee table books paprastai yra didelės, sunkios, kietu viršeliu, kuriose yra gausu fotografijų ir nedaug teksto. Tokios knygos yra ne fikcinės, grožinės literatūros, o turinčios konkrečią temą, objektą, kuriam yra skirtas visas turinys

Coffee table book

Coffee table books — gera pokalbio pradžia

Ši knyga yra geras „ledlaužis“ pradedant pokalbį. Įsivaizduokite: pas jus dėl tam tikrų reikalų užsuka menkai pažįstamas žmogus. Jūs jį minutėlei paliekate. Žmogus apžiūrinėja aplinką ir pastebi, kad staliuko gulinčią Helmun Newton SUMO“.  Jums sugrįžus pokalbis „pralaužiamas“ komentaru apie fotografiją ir knygą. Easy! 

Kitas aspektas, jog coffee table books kuria jūsų įvaizdį (žinoma, kaip ir visi žmogų supantys daiktai). Tačiau knygos ryškiausiai atspindi žmogaus domėjimosi lauką: mada, dizainas, kelionės, automobiliai, fotografija, menas ir t.t. Todėl neliksite nepastebėtas, ypač tų žmonių, kurie negali praeiti pro knygą jos nepavartę. Mes esame vieni iš jų. O jei jūs esate čia, vadinasi – mes panašūs! 

Na, bent jau man, kai trūksta įkvėpimo, pakanka pavartyti namuose esančias knygas ir žurnalus, perversti jų įstabias nuotraukas, prisiminti, kodėl šie leidiniai yra mano namuose. Tai primena man svajones ir ambicijas, todėl knygų terapija visada yra veiksminga. 

Tikriausiai dauguma pritars, jog nėra nieko gražiau ir jaukiau už kambarį, turintį didžiulę knygų lentyną, spintą. Per visą sieną! Šalia patogus fotelis, ant staliuko garuojanti kava ir viso gero, laiko nuojauta! Mano artimiausios dienos akimirkos priklauso coffee table knygai ar tiesiog – gerai, įkvepiančiai knygai. 

Coffee table books interjeras
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage