knygų mugė

Knygų mugė: ką pamatyti?

Knygų mugė kasmet yra didžiausia šventė visiems, kas yra bukinistas, knygų mylėtojas, dirba su knygomis, ar pavargo ieškoti knygos internetu. 

Mums taip pat tai yra šventė, pavartyti galybę knygų, susitikti su leidėjais, skaitytojais, dalyvauti renginiuose ir parsivežti daug įkvėpimo dirbti toliau. 

Tačiau, kaip iš tokios gausybės Knygų mugės renginių išsirinkti tai, kas patrauklu? Pristatome renginius ir susitikimus su autoriais, kuriuos užsibrėžėme raudonai. Taigi, ponios ir ponai – knygų mugė!

Poezija – šiandienos literatūriniai antidepresantai?

Sekmadienis, 13 val. Dalyvauja su Dovilė Filmanavičiūtė, Neringa Rekašiūtė, Vaiva Rykštaitė.


Dvi tylos yra mūsų mylimiausia lietuviška leidykla, o jų knygos – tarsi meno kūriniai. Jų išleista Neringos Rekašiūtės poezijos knyga yra vienas kūniškiausių praėjusių metų literatūros įvykių. Knygoje daug pačios fotografės darbų, kuriuose nuogi kūnai, pratęsiantys poezijos ir žodžio ribas. 

 

Fotosintezė: kai namai virsta džiunglėmis.

Sekmadienis, 15 val.

Dar viena Dvi tylos leidyklos knyga apie žalumą, augalus. Žinome, kad Kūnas Mags & Books gerbėjams patinka flora, todėl patiks ir ši įspūdingai iliustruota knyga bei pokalbis apie ją. 

 

Caffeine x What do people do?

Šeštadienis 14.30 val. ir sekmadienis 14 val.


Žurnalo What do people do? redaktorė Rasa Jusionytė kalbins Dovilę Filmanavičiūtę apie skaitymą. Taip pat Donatas Paulauskas apie radikalų atvirumą. Rašytoja ir žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė apie kūrybą ir savo naują knygą „Kūnai“ – jau supratote – kas susiję su kūnais, mes tiesiog įsimylime! Bei Neringa Rekašiūtė apie poeziją, magiją ir raganiškumą. Bus labai įdomu! 

 

Kelionių knygos: atrandame svetimą kraštą ar save?

Sekmadienis, 11 val. Kalbėsis Richardas Jonaitis ir Liudas Dapkus.

Mes įsimylėję kelionių knygas ir visada smalsu pasiklausyti, kas naujo kelionių knygų sferoje. 

 

Romanas po dešimties metų: Gabijos Grušaitės romano „Neišsipildymas“ naujo leidimo pristatymas.

Šeštadienis, 14 val.

Gabijos Grušaitės romanas „Stasys Šaltoka“ buvo mums viena mėgstamiausia 2017 metų lietuviška knyga. Šiemet rašytoja dar kartą išleidžia savo pirmąjį romaną. Jei jis toks pats geras, kaip antrasis – verta paklausyti ir paskaityti. 

 

Diskusija „Nepažintas Jonas Mekas“.

Penktadienis, 16 val. 

Ši knygų mugė yra dedikuota 2019 metų sausio 23-ąją iškeliavusiam Jonui Mekui. Tai ryškiausias menininkas, dirbęs pasauliui ir garsinęs Lietuvos vardą. Tačiau ar Lietuva tikrai žino, koks buvo Jonas Mekas? Apie jį netgi rašoma Yoko Ono knygoje „Imagine“. 

 

Šiuolaikinio mito apie miestą kūrimas. „Kauno Žvėries pasakų knygos“ ir Europos kultūros sostinės pasakojimo pristatymas.

Dalyvauja Rytis Zemkauskas, Daiva Čepauskaitė, Darius Petreikis.

Kaunas 2022 metais bus Europos kultūros sostinė. Ir tai, kaip miestas komunikuoja ir kuria „mitą“ apie save – yra nuostabu. Mes stebime, džiaugiamės ir laukiame tų metų, nes net neabejojame, jog bus stipru. 

 

Stasio Eidrigevičiaus plakatai Lietuvai ir pasauliui.

Šeštadienis, 11 val. 

Stasys Eidrigevičius mums yra vienas mėgstamiausių plakatistų ir iliustratorių ever. Nors jis jau kurį laiką gyvena Lenkijoje, šalyje, kurioje yra stiprus grafinis dizainas, jis nepamiršta Lietuvos. Susitikimas su juo yra labai laukiamas! 

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage