Mags and books event

Kūnas Mags & Books Palangoje!

Pagaliau vasarą visi atvažiuosite pas mus į pajūrį. Kad būtume arčiau jūsų, kad būtų galima knygas paliesti ar pasiklausyti prasmingų pokalbių apie knygas – vasaros metu įsikūrėme Palangoje!

Kablys + jūra

Erdvė, kur įsikūręs „Kablys + jūra“ jau keletą metų kviečia Palangos atostogautojus į koncertus, stand-up pasirodymus ir kt. renginius. Šiemet, (ačiū „Kablys“ komandai) įrengėme Kūnas Mags & Books lentyną.

Unikalios vasariškos knygos į pliažą, į namus, ar tam, kad būtų ką parsivežti į namus iš atostogų prie jūros. Viskas, ko reikės – užsisakyti knygą internetu, o ją atsiimti Palangoje „Kablys + jūra“. Taip pat ten turėsite galimybę prieš perkant knygą apžiūrėti, pavartyti. Jum tereiks mirktelti padavėjai 😉

Palangos vasaros skaitykla

Vasaros skaitykla Palangoje – tai kone vasaros simboliu tapęs pastatas Vytauto gatvėje, kurio stogą remia viduje augantis ąžuolas, o stogo reljefas atkartoja jūros bangas. Skaityklos vidiniame kiemelyje galima mėgautis saulės spinduliais su knyga bei vasaros metu reziduojančiais „Ice Dunes“ ledų manufaktūros ledais.

 

Ten mes rengsime jaukių pokalbių seriją su žurnalų bei knygų leidėjais, kūrėjais.
Pirmasis renginys vyks birželio 20 dieną, 18 val. su Alge Ramanauskiene, nepriklausomų žurnalų parduotuvės įkūrėja Love Note bei buvusia žurnalo „Lamų slėnis“ redaktore.

 

Birželio 27 dieną Palangoje lauks pokalbis su Kęstučiu Pikūnu knygų „Passport“ ir Jono Meko bei jo brolio Adolfo laiškų albumo „Gyvenimo lai(š)kai“ leidėjas, sudarytojas ir sumanytojas. Na, o liepos 4 dieną vyks leidyklos „Dvi tylos“ organizuojamas pokalbis su knygos „How to swim through pain“ autore, ryškiausia Lietuvos fotografe Neringa Rekašiūte, kurį moderuos Toma Liutikė iš „Kūnas Mags & Books“.

 

Tai ką – visi prie jūros!????????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage