Muzika, kuri judina kūnus pagal T. Čiūdarą

Tai žmogus, profesionaliai valdantis kelias raiškas ir visa tai atliekantis savo kūnu. Tadas Čiūdaras — vieniems gerai žinomas, kaip letteringo meistras, o kitiems, jis asocijuojais su „Home Production“ ir jo kuriama muzika. „Leteringas man yra tarsi meditacija, kai kūnas ilsisi ir ruošiasi šuoliui. O muzika padeda sukauptą energiją garsiai ir laisvai paleisti. Vienintelis klausimas — kaip atrasti vientisą formą“, — šypsosi Tadas ir pristato savo atrinktą savaitgalio foną.

— Kiek kūnas tau padeda kurti?

—Kai kūnas yra patogioje pozicijoje, tada patogu ir kurti. Kai kūnas jaučiasi gerai, tada ir kūryba tampa nesunki ir natūraliai išplaukianti. Taigi, kūnas yra geras indikatorius, patikrinti savo būseną.

— Kurioje kūno vietoje gimsta idėja ir kokį kūnišką kelią nueina iki įgyvendinimo?

— Širdyje, o širdis turbūt yra visame kūne. Įdomu, kad skirtingos kūno dalys yra atsakingos už skirtingus jausmus ir išgyvenimus. Galvoje daugiau mąstymo, krūtinėje – daugiau emocijų. Visada žavi intuicija, kuri gal viską gražiai apibendrinti ir panaudoti. Nes tik suvaldytos emocijos tampa įsimintinu kūriniu. O nueitas kelias priklauso nuo įvaldytos technikos, bet tikiu, kad atstumas neturėtų būt didelis (šypsosi).

— Jei muzika judina kūną, tai kas judina muziką?

— Tikriausia yra tobula, kai muzika ir kūnas susijungia į visumą ir nebelieka atskirties taško.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage