tattoo

Navy tattoo by Sailor Jerry

Pabandykite įsivaizduoti: į ramų, ūkanotą uostą atplaukia didelis laivas, iš jo pabyra būrys jaunų vaikinukų. Ką jie veikia? Bėga atsipalaiduoti, ieškoti merginų, išgerti... O įsisiūbavus vakarėliui visiems ateina išganingas suvokimas: „Išgyvenau! O ar išgyvensiu toliau? Ar grįšiu pas mamą?“

Būtent tokia dvasia šį ketvirtadienį pulsuos „Gringo Pub“ Sailor Jerry Live Gigs vakarėlyje, kur „Angis tattoo“ meistrai susirinkusius kūnus dengs Norman Collins aka Sailor Jerry, NAVY jūreivio ir garsiausio visų laikų Amerikos tattoo meistro stiliaus tatuiruotėmis. Apie įvykį kalbamės su Gediminu Zubu iš „Angis tattoo“:

— Kas yra jūreiviška tatuiruotė?

— Jūreiviai dažniausiai tatuiruotes darydavosi prieš išplaukiant iš uosto arba tik grįžus iš jūros. Jos kaip ženkliukai, pažymintys svarbius gyvenimo etapus: perplauktą pusiaują, ryžtą kovoti ir nepasiduoti. Tatuiruotė galbūt padeda išsaugoti orumą, esant nelaisvėje, būnant nuogai išrengtam ir kankinamam. O galbūt jūreivis tiesiog iki ausų įsimylėjo prostitutę ir nori jos niekada nepamiršti bei pasigirti kolegoms nuostabiausiu vienos nakties nuotykiu. Mat kitą kartą išplaukus tu gali pakliūti į dar vieną Pearl Harboro tragediją.

Jūreiviška tatuiruotė nėra sudėtinga ar turinti įpatingai gilią prasmę, reikšmę, magiją. Šios tatuiruotės simbolizuoja susitaikymą su gyvenimo laikinumu, optimizmą ir drąsą. Tokias tatuiruotes mes ir darysime per šį vakarėlį.

— Kodėl yra smagu darytis tatuiruotę vakarėlyje kartu su kitais žmonėmis?

— Nes tai spontaniska, netikėta, neplanuota, drąsu ir atitinka požiūrį „gyvename tik vieną kartą“.

— O kas, jeigu kitą dieną prabusiu ir neprisiminsiu, kaip atsidūrė tatuiruotė ant mano kūno?

— Stipriai neblaiviems tattoo nedarome. Tatuiruotes darosi tik tie žmonės, kurie nori ir yra pasiruošę pasitikėti meistru. Iš mūsų pusės pastabumas ir atidumas, net ir vakarėlyje, yra toks pat kaip studijoje. Visada rekomenduojame, patariame ir nedarome nesąmonių.

Vieta: Gringo Pub
Laikas: Vasario 25 diena (ketvirtadienis), 19 val.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage