wake me not

Nežadink manęs! „Wake me not“

Pramiegojus Tarptautinę miego dieną „Kūnas Mag“ kalbasi su dviem jaunomis ir žaviomis moteriškų miego drabužių kūrėjomis Karolina ir Milda iš „Wake me not“. Juk miegas yra sveiko kūno vieša paslaptis! Tačiau neretai vien išsimiegoti nepakanka, gerą nuotaiką galima sukurti pasidabinus stilingais, patogiais miego marškiniais.

wake me not

— Kodėl reikia nesikelti iš lovos?

Karolina: Nubusti, arba keltis, tikrai reikia, bet tik tada, kai esame tam pasiruošę, kai sužinome, kuo baigėsi sapnuotas sapnas ir kai pailsėjęs kūnas jau yra pasirengęs naujai dienai.

Milda: Nereikia pamiršti, jog žmogaus gyvenime svarbi rolė tenka poilsiui. Nepailsėję mes jaučiame emocinį diskomfortą, esame įsitempę, mus slegia sunkus ir apatiškas kūnas. Todėl nesikelti reikia tol, kol kokybiškai nepailsime ir nesame pasiruošę kibti į naujus darbus. Juk viskas prasideda nuo savęs.

— Drabužiai miegui. Kodėl?

Karolina: Todėl, kad šioje srityje per daug nusistovėjusių pažiūrų. Kai galvojame apie pižamas, miego drabužius, dažniausiai į galvą ateina marškinėliai su animaciniais herojais, kiek „beveidžiai“, stiliaus prasme, trikotažiniai naktiniai arba šilkiniai, „pasaldinti“ naktinukai (ar pigesnis jų variantas iš poliesterio). Pasigedome populiaresnio varianto moteriai, kuri ieško patogaus, moteriško, švelnaus rūbo, kuris būtų subtilesnis, natūralesnis, labiau atspindėtų tai, kuo ji rengiasi kasdieną — kokybiškais, greitos mados sezonams nepavaldžiais, tačiau išskirtiniais rūbais. Todėl idėja „atgaivinti“ miego marškinių konceptą, suteikiant jiems modernumo įdomesniais kirpimais, spalvomis, tačiau išlaikant klasikinų jų braižą, pasirodė tarsi puikus atsakas nusistovėjusioms pažiūroms, jog pižama —tai tik mergaitiškai vaikiška, nuobodi trikotažinė arba itin moteriška ir seksuali.

— Ar reikia miegoti stilingai?

Milda: Miegoti reikia taip, kad geriausiai pailsėtum — tik tada aplankys įdomiausi sapnai. Švelnus, kvėpuojantis, patogus miego drabužis — tik viena gero poilsio dalis. Gerokai svarbesni — nusiteikimas ir nuotaika. Todėl norime tikėti, kad dėvint ne tik patogius, bet ir gražius, subtilius, išskirtinius miego marškinius padedame moteriai susikurti visai kitokią poilsio nuotaiką. Ramios spalvos, minimalistinis, bet modernus dizainas ir itin moteriškas silueto atspindys veidrodyje poilsio akimirkoms suteikia savotiško pakilumo, prabangumo, ramybės.

— Koks yra kiekvienos jūsų santykis su asmeniniu kūnu?

Karolina: Pastebėjau, kad įsiklausius į savo kūną, vis geriau sekasi su juo sutarti. Todėl norint su savo kūnu gyventi vieną, o ne du atskirus gyvenimus, labai svarbu jį suprasti, pažinti ir mylėti.

Milda: Neseniai susimąsčiau apie tai, koks sudėtingas, tačiau nuostabus ir visagalis yra žmogaus kūnas. Dabartinį santykį su kūnu įvardinčiau paremtais pagarba. Vis dažniau pagalvoju, jog kūnas – tai mano namai, todėl svarbu juo rūpintis ir mylėti tokį, koks yra.

wake me not
wake me not
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage