kunasmag kalendorius

O jeigu paskelbtume 2017-uosius kūno metais?

Tačiau nesupraskite mūsų klaidingai, tas pirmasis vaizdas, iškilęs jūsų galvoje, yra klaidingas. Ne to kūno, kurį nori turėti kiekviena moteris, ar apie kurį svajoja kiekvienas vyras. Ir ne to kūno, kurį matome didžiuosiuose portaluose, kur nuo odos pašalinti visi apgamėliai ir raukšlelės, o įdegis „sureguliuotas“ retušavimo programa.

Mes apie natūralų ir tikrą kūną. Apie jo jaunystę ir kvailiojimus. Apie prisilietimus, draugystę ir meilę sau. Savo kūnui!

Mes skelbiame 2017-uosius – kūno metais! Dienas padės skaičiuoti „Kūnas Mag“ kalendorius, kasdien primindamas, jog tik šėlsmas, impulsyvumas ir meilė išgelbės jus kitais metais!

Žurnalas „Kūnas Mag“ pristato 2017-ųjų metų kalendorių, kurio kiekvieną lapą savo rankomis sušildė ir gyvybės įpūtė „Kūnas Mag“ kūrėjai. Tikras, autentiškas ir riboto kiekio.

Fotografė: Margarita Norvilė
Dizainas: Robertas Liutikas
Makiažas: Daiva Mazrimienė
Šukuosenos: Edvinas Žilaitis
Modeliai: Gerda Vaičiūtė ir Rimantė Baliutavičiūtė
Už lokaciją ačiū: Donatas Norvilas

O kur dėsite dovanas?

kunasmag totebag

Turime omenyje į ką sudėsite, kaip gabensite pas tuos žmones, kuriems jos bus skirtos? Gal pasiūlyti medžiaginį „Kūnas Mag“ maišelį?

Kodėl tokį maišelį? Nes žmogus, „išpakavęs“ dovaną, galės neišmesti „pakuotės“, o dar begalybę kartų ją naudoti. Parsinešti iš parduotuvės produktus, nešti knygas į biblioteką, nešti šokoladą, kai einate į svečius, ar dar bala žino ką…

Mažiau vartoti plastiko ir saugoti gamtą. Kaip ten sako? Miškas, upė ar jūra jums padėkos. Juk kūnai gali ne tik rūpintis savimi, bet ir aplinka, kurioje gyvena!

„Kūnas Mag“ maišelį galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite tris skirtingas iliustracijas „Dance“, „Love“ ir „Teeth“.

 

Iliustracijų autorius: Matas Mačiulskis

kunasmag kalendorius
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage