Plastika fantastika

Plastika fantastika – šokio seminaras su Liza Baliasnaja (LT/BE)

Apie seminarą

Šio seminaro metu Liza Baliasnaja pasiūlys pažvelgti į kūną iš jo funkcionalios pusės. Pamokų metu dėmesys bus skiriams šokio derinių mokymuisi, jų detalų analizavimui bei atlikimo preciziškumui tobulinti.

Kiekviena pamoka prasidės nuo „release“ (angl. paleidimas) technika paremto apšilimo, kurio metu stengsitės pajusti kūno sudedamąsias dalis, o tiksliau – griaučius, raumenis, organus, skysčius ir jų funkcionalumą judant. Taip pat apžvelgsite skirtingas judėjimo galimybes, kuriose šios sudedamosios dalys yra naudojamos skirtinguose santykiuose.

Po apšilimo mokysitės įvairių kombinacijų, kurios turi tam tikrą specifiką tiek judėjimo, tiek jo atlikimo prasme. Bus pasiūlytos šokio pamokos, kurių metu patirsite įvairias šokio spalvas, leisdami sau keistis ir atrasti naują, anksčiau neišnaudotą asmeninę judėjimo kokybę.

 

Apie dėstytoją

Liza gimė ir užaugo Kaune, kur pradėjo savo pažintį su šokiu. Nuo šešių metų Liza mokėsi Kauno choreografijos mokykloje. 2009-2011 m. – šokėja Kauno šokio teatro „Aura“ trupėje. Būdama 18 metų pradėjo mokytis Artez menų akademijoje Nyderlanduose. Studijų metu, Liza pradėjo dirbti su kolegomis ir vystyti savo individualios meninės kalbos žodyną, atrado aistrą choreografijai. Po vienerių metų studijų Olandijoje, ji buvo pakviesta mokytis P.A.R.T.S Belgijoje, Briuselyje – scenos menų bei choreografijos studijos, vadovaujamos choreografės Anne Teresa De Keersmaker. Pastaraisiais metais Liza dalyvavo įvairiuose projektuose, kaip atlikėja ir choreografė. 2016 metais Liza vedė seminarą Lietuvos šokio informacijos centro organizuotoje Vasaros šokio mokykloje. Šiuo metu Liza dalyvauja kūrybiniuose projektuose su Eszter Salamon (Vengrija/Prancūzija) ir Mårten Spångberg (Švedija) bei kuria choreografinius darbus Lietuvoje bei Belgijoje.

 

Kaina: 35 Eur, 30 Eur studentams (parodžius pažymėjimą renginio dieną)

Registracija ir išankstinis apmokėjimas į naujokų/mėgėjų lygį padidapifish.internetu.lt

Registracija į profesionalų lygį ir/ ar be išankstinio apmokėjimo (nurodyti vardą, pavardę) ir informacija: padidapifish@gmail.com

 

Organizuoja:
Šokio teatras „PADI DAPI Fish“,
Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras,
Klaipėdos universiteto Menų akademijos Šokio katedra

Seminarai bus organizuojami dviem lygiais – profesionalų ir mėgėjų lygiu.

Tvarkaraštis

Sausio 24 d.

10 – 12 val. profesionalų lygis

18 val. Lizos Baliasnajos eskizo pristatymas (įėjimas nemokamas)

Sausio 25 d.

10 – 12 val. profesionalų lygis

18 – 20 val. naujokų/mėgėjų lygis

Sausio 26 d.

10 – 12 val. profesionalų lygis

18 – 20 val. naujokų/mėgėjų lygis

Sausio 27 d.

10 – 12 val. profesionalų lygis

18 – 20 val. naujokų/mėgėjų lygis

Sausio 28 d.

10 – 12 val. profesionalų lygis
Vieta: K. Donelaičio g. 5, Klaipėda, KU Menų akademijos Šokio katedros J. Gudavičiaus salė

Plastika fantastika
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage