Kūnas Mag podcast

Season 02, 2020

Mags & Books TALK /1 Algė Ramanauskienė

Pokalbiai iš interneto persikėlė vasarai prie jūros – į Palangą. Birželio 20 dieną 18 val. Palangos vasaros skaitykloje vyko pokalbis su Alge Ramanauskiene, Love Note įkūrėja. Su Alge kalbėjome apie meilę žurnalams, jų kelią į Lietuvą, žurnalų kūrimą, kūniškas patirtis ir nostalgiją jūrai.

IG live su Juodas šuo knygyno įkūrėju Tomu Lučiūnu

Kaip šiandien gyvena knygynai? Pokalbis su knygyno „Juodas šuo“ įkūrėju Tomu Lučiūnu, kuris papasakoja savo knygyno pradžios istoriją ir kaip knygos iš Amerikos keliavo konteineriu laivu. Kalbina Kūnas Mags & Books įkūrėja Toma. Taigi be ready Toma ir Tomas.

IG live Interview su Rasa Jusionyte (What do people do?)

Su Rasa Janina Jusionyte, žurnalo What do people do? redaktore, žadėjome balandžio 24 dieną daryti renginį Klaipėdoje ir gyvai pasikalbėti apie leidybą, gyvenimą ir kūną. Tai buvo prieš karantiną 🙂

Tačiau pažadas yra šventa ir mes vis tiek susitinkame pasikalbėti, tik šį kartą virtualioje erdvėje. Instragram LIVE Kūnas Mags & Books įkūrėja Toma kalbina Rasa Jusionyte.

IG live žurnalas Sindroms

Pokalbis su nerealaus žurnalo Sindroms viena iš įkūrėjų, redaktore Kotryna Abaravičiūte.

Kalbėsime apie žurnalo atsiradimo istoriją ir žinoma - spalvas! Susitinkame Instagrame @kunasmag

IG live with Arnoldas Remeika

Kūnas Mags & Books kalbina edukacinio mados projekto "Suprasti madą" įkūrėją Arnoldas Remeika. Pokalbis apie tai, kaip Tom Ford pavyksta būti vienu geidžiamiausiu mados pasaulio dizaineriu, puikiu filmų režisieriumi ir tobulai kurti savo, kaip prekės ženklo įvaizdį?

IG Live interview with Niels Claes

Pokalbis su Šeiko šokio teatro šokėju belgu Niels Claes. Jis gyvena ir kuria Lietuvoje. Atsiprašome dėl garso kokybės – buvo live transliacija.

Season 01, 2016

Šokis Lindy Hop

Pokalbis su lindyhoperėmis Elze Višnevskyte ir Egle Stasiulyte, šiuolaikinio lindyhopo spektaklio „Partneris“ kūrėjomis, apie šokį ir šokio parnerius.

Choreografė Agnija Šeiko

Kai Agnijai Šeiko baleto mokykla pasakė "ne", ji atrado kito žanro šokį. KŪNAS MAG podcast su Agnija, Šokio teatras PADI DAPI Fish įkūrėja.

Šokėjas, choreografas Taurūnas Baužas

Pokalbis su jaunu šokėju, choreografu Taurūnu Baužu iš Klaipėdos. Šio choreografo darbų pagrindu tampa vieni rimčiausių literatūros kūrinių, kaip Gėtės „Faustas“, F. Kafkos „Laiškas tėvui“ ir t.t.

Tatuiruočių meistras

Danielius Djačkovas, Danis tattoo salono įkūrėjas. Pokalbis apie tatuiruotes ir jų kultūrą.

Pojūčių teatras

Tai teatras kūnui, kai žiūrovui nereikia stebėti, o veiksmų ir seką reikia jausti, uosti, klausyti... Pirmasis „Kūnas Mag“ audio-pasakojimas su pojūčių teatro vadove Karolina Žernyte.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage