kunasmag

Review of the year 2016

2016-ieji „Kūnui Mag“ buvo pirmi apvalūs metai, per kuriuos įvyko daug dalykų: parašėme krūvas tekstų, padarėme daug nuotraukų, pabendravome ir susipažinome su daug žmonių. Stabtelėję atsisukame atgal – metai buvo tikrai intensyvūs!

2016-aisiais išleidome tris „Kūnas Mag“ numerius: „Kelionės po oda“, „Judantis kūnas“ ir „Vienodas kūnas“. Atnaujinome internetinį puslapį www.kunasmag.lt, kuriame startavome su skirtingos tematikos blogais: Apsirenk, Judėk, Kurk, Mylėk, Gyvenk. Džiaugiamės, jog prie mūsų prisijungė stiliaus tinklaraštininkas Bomberis, mylinti ir seksuali Neneringa bei šokiu gyvenanti Eglė Nešukaitytė. Taip pat sukūrėme foto rubriką XXX, kurioje galite publikuoti savo kūnišką vizualų turinį.

Startavome su „Kūnas Mag Podcast“, audio interviu su įvairiais kūniškais žmonėmis, kuriuos kalbina žurnalo redaktorė Toma Mačiulskytė. Metų pabaigoje startavome su elektronine parduotuve, kurioje vis dar turite galimybę įsigyti 2017 metų „Kūnas Mag“ kūnišką kalendorių ar firminį maišelį.

Metai buvo darbingi. Už tai dėkojame tiems, kurie buvo kartu. Kurie prisidėjo savo darbu, mintimis, idėjomis ir žinoma – savo kūnu!

Populiariausi įrašai

Lankomiausia skiltis

kunasmag sara laruso

Skaitomiausias žurnalo numeris

Kūnas Mag Podcast

Mylimiausias instagram įrašas

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage