Rizzoli – išpuoselėtos knygos iš Niujorko

Rizzoli – išpuoselėtos knygos iš Niujorko

Pamažu pildosi mūsų svajonės: apie legendinę Rizzoli leidyklą iš Niujorko svajojome jau seniai ir pagaliau pirmosios knygos nugulė į Kūnas Mags & Books lentynas. 

Rizzoli dar 1964-aisias prisijungė prie prestižinių Amerikos įmonių Tiffany’s, Saks ir Cartier, kai penktojoje aveniu atidarė knygyną Rizzoli Bookstore. Einant metams šis knygynas tapo įmonės pagrindiniu centru. Šiandien Rizzoli yra viena žymiausių pasaulio leidyklų gerai žinoma dėl aukštos kokybės iliustruotų kavos staliuko knygų. 

Jau 1974 metais Rizzoli leidykla buvo lyderė mados, interjero dizaino, kulinarijos, meno, architektūros ir kulinarijos temų knygų publikavimo srityje. 1990-aisiais leidykla įžengė į populiariosios kultūros, grožio, sporto, scenos menų, LGBT ir alternatyvaus gyvenimo būdo knygų leidimo etapą. 

Šiandien į Kūnas Mags & Books atkeliavo legendinės kavos staliuko knygos, kurių trokšta interjero dizaineriai bei prisiekę mados gerbėjai. 

Tom Ford

  Tai daugiau nei dešimtmetį geidžiamiausia kavos staliuko knyga. Tikra klasika! Įspūdinga ne tik savo dydžiu, bet ir turiniu apie Tom Ford kūrybinį kelią Gucci bei Yves Saint Laurent mados namuose. 

  Žiūrėti

  Kate: The Kate Moss Book

   Nuostabi kūniška legendinio mados modelio Kate Moss knyga, kuri turi skirtingus 8 viršelius ir pirkėjai gauna bet knygą su bet kuriuo viršeliu, atsitiktine tvarka. Šią didelę, įspūdingą kavos staliuko knygą sukūrė pati Kate Moss.

   Žiūrėti

   Lagerfeld: The Chanel Shows

    Išskirtinio formato knyga, kurioje sudėtos horizontalios nuotraukos iš įsimintiniausių Chanel mados namų kolekcijų pristatymų.  Per pastarąjį dešimtmetį, mados šou evoliucionavo į monumentalius pasirodymus, kurie reikalauja ypatingo pasiruošimo ir kūrybiškumo.

    Žiūrėti

    Fletcher: A Lifetime in Surf

     Legendinės surferių šeimos iš Kalifornijos istorija: Dibi, dirbdama maudymosi kostiumėlių modeliu, sutiko vyrą – banglentininką Herbį, jie kone vandenyne ant banglenčių užaugino talentingus sūnus Kristijaną ir Neitaną, ir galiausiai savo šlovės estafetę perdavė čiuožimo fenomenui, anūkui Greisonui. 

     Žiūrėti
     Close

     Sign in

     Close

     Cart (0)

     Cart is empty No products in the cart.

     kunasmag.lt

     Stilingos pasaulio knygos internetu     Language