Valentino diena

Sexy knygos! (Valentino diena?)

Žinom, žinom, jog Valentino diena nebėra populiari ir niekas jos nebešvenčia. Tačiau prisipažinkit, slapta naršote internetą ir ieškote kuo pradžiuginti savo meilę.  

Mes irgi nešvenčiame! Bet mums, kūniškų knygų gerbėjams, Valentino dovana yra kasdien. Ir taip – atsakome į ką tik jūsų galvoje iškilusį klausimą – knygos gali būti sexy. Net ir netiesiogiai.

Pradėkim! 

Mario Testino. SIR

  Saldainis akims! Pilna vyrų visiems skoniams: pasportavę, žymūs, nuogi, pažeidžiami, pasitempę ir susitvarkę, vyrai vyrų kompanijoje, vyrai su moterimis. Žodžiu – VYRAI. Ir nuotraukos, kurias matote prie knygos aprašymo, yra tik gėlytės. Knygoje yra tokių sexy vyrų, dėl kurių mes galime būti užblokuoti 🙂 

  Daugiau

  The World’s Sexiest Bedrooms

   Ar gali būti kas seksualiau? Knygą išleido Džeimsas ir Tamara Lohanai, pasaulyje gerai žinomo kelionių klubo „Ponas ir ponia Smitai“ įkūrėjai. Knygą sudaro atrinkti 35 seksualiausi viešbučių miegamieji iš viso pasaulio. Man atrodo, tai, kas gimsta iš dviejų mylimųjų – yra verta dėmesio! O ir šiaip, tai ir praktinė dovana, knyga jums padės išsirinkti kelionės tikslą ir leistis į viso gyvenimo kelionę. Nes, o kodėl gi ne? 

   Daugiau

   Imagine John Yoko

   Tiesiog odė meilei! John Lennon ir Yoko Ono yra viena ikoniškiausių visų laikų pasaulio porų. Nors knyga yra apie legendinio albumo „Imagine“ kūrimą, tačiau iš tiesų, tai jų meilės istorija. Meilės, kuri nesutilpo savyje ir dovanojo pasauliui iš meilės gimusius meno kūrinius, visuomeninius judėjimus bei ryškius kultūros istorinius pokyčius. Ši knyga – geriausia meilės išraiška. 

   Daugiau

   Mario Testino. Undressed

    Kūnas kūnas kūnas! Tai ir yra šios knygos ašis – nuogas kūnas ir jo ribos. Kadangi Mario Testino yra itin gerai žinomas mados fotografas, todėl ir nuotraukos itin subtilios: gražūs žmonės, modeliai, jų nuogi kūnai ir seksualios situacijos. Karšta!

    Daugiau

    Helmut Newton. SUMO

     Erotikos klasika! Drįsčiau prilyginti šią knygą Tinto Brass filmams. Genialūs šiandien ir kontraversiški tuomet. SUMO knyga pirmą kartą buvo išleista prieš 20 metų, o knygoje esančios nuotraukos siekia dar senesnius laikus. O, vaikyti! Kokios subtilios kūniškos erotikos būta, pvz, 1974-aisiais! Gera dovana jam. Jeigu jūsų meilė yra kultūros gerbėjas – padovanoję šią knygą neabejotinai būsite (pa)mylėti. 

     Daugiau

     Chanel The Karl Lagerfeld Campaigns

      Mūsų bestseleris. Vadinasi, didelis šansas neprašauti ir jūsų meilei tai patiks! Tai paskutinė legendinio mados dizainerio Karl Lagerfeld sudaryta knyga, kurioje jo paties fotografuotos mados kolekcijos. Gražios moterys, kūrybiniai sprendimai ir niekada nesenstanti klasika, tai ir yra Chanel. 

      Daugiau

      It’s all about shoes

      Ši knyga patiks jūsų moteriai (gali patikti ir vyrui, mėgstančiam aukštakulnius arba besidominčiam mada!) Tai svajonių dovana jai, knyga tikrai fashionistai, nes joje – gatvės mados nuotraukos iš mados sostinių Paryžiaus, Milano, Niujorko, Londono, Berlyno, Kopenhagos. Ir viskas apie batus ir nerealiai kūrybingus jų sprendimus. Tiesiog reikia pamatyti!

      Daugiau
      dovanu kuponas 30

      O jeigu sunku išrinkti – visada galima padovanoti dovanų kuponą! Ir jūsų meilė pati išsirinks knygą. 

      Dovanų kuponas

      P.S. Visas knygas galime supakuoti sexy tematika ir palikti meilės laiškelį nuo jūsų !

      Close

      Sign in

      Close

      Cart (1)

      Suma: 40.00 

      Peržiūrėti krepšelįApmokėjimas

      kunasmag.lt

      Stilingos pasaulio knygos internetu