Simona Key

Simona Key – kada, jeigu ne dabar?

Jauna, liekna, žaivi ir drąsi. Simona Key nėra profesionalus modelis, tačiau pasiryžo išbandyti tai, apie ką svajojo jau ilgai. „Sutikau sudalyvauti fotografų seminare kaip modelis. Myliu savo kūną, todėl nė kiek nesigėdiju jo rodyti“, – pasakoja mergina.

Modelis: Simona Key

Fotografai:
Katya feldstein- ketography,
Arturas Steponavičius- art step photography,
Romas Quicker-qfoto

– Simona, tu anksčiau niekada nesifotografavai nuoga. Papasakok, kaip į tavo gyvenimą atėjo ši avantiūra?

Visada turėjau mintį pasidaryti nuogą fotosesiją dėl savęs, įsiamžinti, kol esu jauna. Tačiau kaip visada – nedegančią idėją atidėjau į šoną. Pasiūlymą dalyvauti Ukrainiečio fotografo Dan Hecho seminare gavau iš pažįstamo fotografo Albert Pocej. Ilgai nesvarsčiusi spontaniškai sutikau – kada, jei ne dabar? Tai buvo savotiškas iššūkis sau pačiai, „perlipti per save“, pamėginti kažką naujo. Seminaras buvo įdomus ir naudingas. Labai gerai išgirsti patarimų dėl pozavimo iš profesionalaus fotografo.

– Kokios buvo aplinkinių reakcijos?

Man labiausiai rūpėjo nuraminti artimiausius žmones, kad fotosesija yra estetiška ir pateikta meniškai. O aplinkiniai visada turi ką pasakyti, juk lengviau pakomentuoti, negu iš tiesų kažką nuveikti. Tačiau, manau, kad gera ir bloga kritika yra sveika. Vis dėlto nuogo kūno nuotraukos yra retesnes, tad ir dėmesio susilaukiau daugiau nei paprastai. Džiaugiuosi, kad gavau daug palaikymo ir padrąsinančių žodžių iš draugų.

– Kaip manai, kodėl nuogas kūnas visuomenėje yra tabu, slepiamas ir nepriimtinas?

Nuogas kūnas dažnai susilaukia prieštaringos nuomonės, nes yra siejamas su seksualumu, lengvabūdiškumu. Tik po to bandoma įžvelgti, ką autorius norėjo pasakyti. Nuogas kūnas nebeturi ko slėpti, nėra jokios apgaulės, drabužių, iliuzijos. O visuomenė linkusi suvienodėti – panašūs rūbai, plaukų kirpimas, stilius… Kiekvienas nuogas kūnas labai skirtingas ir individualus, nebėra kaukės. Manau, tai ir trikdo žiūrovą – atvirumas ir drąsa.

– Kas tau yra kūnas?

Man kūnas yra vidinio gyvenimo atspindys, kaip jautiesi, taip ir atrodai. Aš jaučiuosi puikiai!

Simona key juodai balta
Simona key erotine fotosesija
\Simona Key kada jeigu ne dabar
Erotine fotografija
Erotinė fotografija Simona
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage