Weare18 Lithuania tour 2016 poster

WEARE18

WEARE18 yra tas jausmas, kai tau kalatojasi širdis, matant kitą bučiuojant žmogų, kurį įsimylėjai

Tekstas: Edvinas Grin 

WEARE18 yra Boyfriend (Vytis Gruzdys) ir Jorge Cruz. Susitikę internete 2012 metais, jie dirba virtualiai tarp Vilniaus ir Čikagos. Tais pačiais metais perkuria Carly Rae Jepsen kūrinį „Call Me Maybe“. Įrašo keletą miksų ir albumų, kuria vaizdo klipus. Jų gerbėjų ratas plečiasi – nuo Tiesto vadybininko iki New York Times žurnalistės. 2016 m. sausį išleidžia ketvirtą mini albumą „Dzin“, kurį sudaro trys hitai: „I can‘t feel my face“, kultinės rusų grupės Ruki Vverh dainos „18 Mne Uzhe (I Am 18 Already)“ koveris bei „Nuotykiai Meksikoje (Adventures In Mexico)“. Autoriai mano, kad albumas apgailėtinas. Facebook‘ui atrodo, kad nederamas. Tai istorija apie paklydimus. Vasarį Jorge pirmą kartą lankosi Lietuvoje. Jiedu susitinka. Pirmą kartą LIVE. Prieš mini turą Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune), Jorge atsako į kelis klausimus.

— WEARE18?

— WEARE18 yra tas jausmas, kai tau kalatojasi širdis matant kitą bučiuojant žmogų, kurį įsimylėjai. Tik dar labiau perdėtas ir ištęstas.

— Ko tikėtis?

— Žmonės turėtų tikėtis pamatyti tai, kas apvers koncerto, kaip reiškinio, suvokimą aukštyn kojomis. Audiovizualinė WEARE18 sąveika pasirodymą nuneš į priešišką raganų teritoriją.

— Ko tikiesi?

— Tai visai neatrodo realu. Girdėjau, kad čia pas jus daug karštų vaikinų. Tikiuosi orgijų. Taip pat, kad „Ten Walls“ atvyks į mūsų šou ir nupirks man juodo veganiško šokolado su migdolais ir razinomis.

— Rukhi Vverh „18 Mne Uzhe“?

— Kai Boyfriend (Vytis Gruzdys) pasiūlė padaryti šio gabalo koverį, apsidžiaugiau. Man patiko daina, jos šnypščiantis pasyvus tonas. Kūriniuose mėgstu išryškinti patetiką ir liūdesį, todėl stengiausi dainuoti, it būčiau girtas ir sustingęs nebūtyje. O tam, kad neskambėčiau, kaip kvailas amerikietis dainuojantis rusiškai, dainavau kartu su Vyčiu, kuris ant manęs rėkė lyg būtų piktas rusas, mokantis mane gimnastikos. (juokiasi)

— Tips‘ai tiems, kurie laukia ir tiems, kurie nelaukia WEARE18 Lithuanian tour 2016?

— Tie, kurie nelaukia… tegul išgeria baliklio. O tie, kurie laukia… aš jus myliu. Negerkit baliklio. Tikėkitės neįtikėtino. Ir saugokite savo vyrus nuo manęs, nes pavogsiu.

Weare18 Lithuania tour 2016 poster

Groja:

WEARE18 live

Buster Friendly live / http://gailepranckunaite.com/buster-friendly.html

Tai garsų archyvas, įkvėptas literatūrinio personažo, automatizuotos TV ir radijo garsenybės, iš Philipo K. Dicko romano „Ar androidai sapnuoja elektrines avis?“. Naudojant muzikos ir tekstų fragmentus, „Buster Friendly“ įrašai funkcionuoja kaip garsiniai interneto peizažai, kurie eksportuojami įvairiais formatais: skaitmeniniai garso takeliai, gyvi pasirodymai, radijo transliacijos, garso instaliacijos, duomenų diskai, audio kasetės ir t. t. Pastaruoju metu „Buster Friendly“ įgavo aktyvistinį toną – šį kartą – garso instaliacija persmelkta riaušių, protestų ir garsų iš droidų vidurių.

Mario Morreti (Bordello a Parigi) / https://soundcloud.com/moretti

JIS buvo tik eilinis talentingas vaikis, kol nepradėjo lankyti muzikos mokyklos, sintezatoriaus specialybės. Jo mokytojas supažindino jį su Juno-106, DX7 ir kitais sintezatoriais bei tokiais sovietiniais jų pusbroliais kaip Venta, Elektronika ir pan. Likęs vienas kabinete, užuot skambinęs nuobodžius akademinius pasažus, Mario sukinėdavo knobus, stumdydavo slankiklius taip išgavinėdamas keisčiausius garsus ir sąskambius. 2004-aisiais M. Moretti ėmėsi savarankiškai kurti muziką. Didžiausią įtaką jo kūrybai padarė italo disko muzika, o kurti įkvėpė Hagos CBS scena. Vakarėlyje Mario Moretti ištrauks geriausius savo vinilus.

Antanas Lu W/ Gora Parasit /

Tai nauja muzika, įkvėpta 2000’s r&b, reggaeton ir pop kultūros. Iki skausmo pažįstami priedainiai skamba visai kitaip kartu su agresyviais ir netikėtais šokių ritmais. WEARE18 įvykiuose Antanas kartu su Gora Parasit kolektyvu pristatys bendrą projektą.

GORA PARASIT „SELF“ / https://vimeo.com/155255728

Šešios rodyklės įslysta į nebeegzistuojančio pasaulio kadrą, kuriame – Bolivian Kullawada dances, Traditional German Folkloric Heritage Costume Couture, !!!The Surra de Bund!!!, Rogers Masters, Choosing Table Tennis Balls & Mens Singles. Judėjimas tarp hiperetekstinių nuorodų – tai elipsinė dvasios praktika, siekiant pasijungti prie skaitmeniškai demontuotos sąmonės vaizdų paieškos.

„GoraParasit“ yra menininkų kolektyvas, kurio branduolį sudarantys nariai naudojasi „šis bei tas, šen bei ten“ metodu, tirdami dabartinės žmogiškosios patirties realybę. „Šis bei tas, šen bei ten“ požiūriui nėra ribų – tik naujos prieigos, kurias galima atrasti ir išplėtoti.

Querelle

Dj profanas. Muzika dramai ir karalienėms. Performatyvūs tostai. Šokiai rankomis. Blogos manieros.

Vasario 18 d. – Yucatan – VILNIUS

https://www.facebook.com/events/1510057305964168/

Vasario 19 d. – Largo – KAUNAS

https://www.facebook.com/events/823655614409426/

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage