Pagalba

Pirkimo taisyklės

 1. Bendrosios nuostatos.

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos pirkėjo ir pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu internetinėje parduotuvėje „Kūnas Mags & Books“  susijusios nuostatos.

1.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis.

1.3. Sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „pirkti“.

 

 1. Asmens duomenų apsauga.

2.1. Užsakant prekes internetinėje parduotuvėje „Kūnas Mags & Books“, pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą ir elektroninio pašto adresą.

2.2. Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pirkimo metu pateikimą.

2.3. Pateikdamas užsakymą pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.4 Pirkėjo asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai pirkėjas pats išreiškia tam sutikimą.

2.5 Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus, kai to reikalauja kompetentinga valstybės institucija ir įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu pirkėjo sutikimu.

 

 1. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai.

3.1. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes ir jas priimti.

3.2 Atsiskaitymo formoje pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją. Jeigu atsiskaitymo formoje pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, „Kūnas Mags & Books“ turi teisę anuliuoti pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis.

3.2. Pasikeitus pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją.

3.3. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, laikantis prekių grąžinimo taisyklėse išdėstytų nuostatų.

3.4. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje „Kūnas Mags & Books“  sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis.

 

 1. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.

4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės „Kūnas Mags & Books“ teikiamomis paslaugomis.

4.2. Jei pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti pirkėjo galimybę naudotis internetine parduotuve.

4.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti pirkėjo privatumo teisę į pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą pirkimo formoje ir neperleisti jos tretiesiems asmenims.

4.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti pirkėjo užsakytas prekes pirkėjo nurodytu adresu.

4.5. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs pirkėjui.

4.6. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

4.7 Jei pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų naudojasi „Kūnas Mags & Books“ teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad pirkėjas sutinka su taisyklių pakeitimu.

 

 1. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.

5.1. Internetinėje parduotuvėje pirkėjas internetu gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.

5.2. Užsakymai priimami tik naudojantis internetine parduotuve „Kūnas Mags & Books“

5.4. Visos prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais.

5.5. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 2 (dvi) kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes.

5.6. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 2 kalendorines dienas, užsakymas anuliuojamas.

 

 1. Prekių pristatymas.

6.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

6.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, pirkėjas neturi teisės reikšti pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

6.3. Prekės pirkėjui išsiunčiamos per 2 darbo dienas, nuo apmokėjimo patvirtinimo.

6.4. Visais atvejais pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl pirkėjo kaltės arba dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

6.5. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

6.6. Pirkėjas privalo el. paštu pateikti pardavėjui pažeisto siuntinio ir (arba) prekės (-ių) nuotraukas.

 

 1. Prekių kokybė, garantijos.

7.1. Visi internetinėje parduotuvėje „Kūnas Mags & Books“ parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

7.2. Parduotuvėje pavaizduoti prekių kiekiai nuotraukose ne visada susiję su prekės kaina – prekių gali būti pavaizduota daugiau nei vieno vieneto kaina. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme. Prekių spalva, priklausomai nuo pirkėjo naudojamo monitoriaus, gali nežymiai skirtis.

7.3. Pardavėjas atskiroms prekių rūšims gali suteikti atitinkamą kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos yra nurodomos prekės aprašyme.

 

 1. Rinkodara ir informacija.

8.1. Pardavėjas internetinėje parduotuvėje „Kūnas Mags & Books“ gali organizuoti įvairias akcijas ir pasiūlymus.

8.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų pakeitimo ar panaikinimo momento.

8.3. Pardavėjas pranešimus pirkėjui siunčia pirkėjo pirkimo formoje nurodytu elektroninio pašto adresu.

8.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia pardavėjo el. parduotuvės skyriuje „kontaktai“ nurodytais kontaktais.

8.5. Pardavėjas neatsako, jei pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų, žinutėms patenkant į spam katalogą, ar dėl pirkėjo neteisingai nurodytų duomenų.

8.6 Pirkėjo asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais šių taisyklių 2.4 punkte nurodytomis sąlygomis.

 

 1. Baigiamosios nuostatos.

9.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės sudarytos vadovaujantis įstatymais ir teisės aktais.

9.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami įstatymų nustatyta tvarka.

Prekių pristatymas

Kūnas Mags & Books užsakymus vykdo pirmadieniais – penktadieniais LP Express paštomatu per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Po išsiuntimo Kūnas Mags & Books knygos Lietuvoje pristatomos per 2-3 darbo dienas, užsienyje – priklausomai nuo siuntų kompanijos.

Išsiuntimo laikas bei garantijos ir siuntos pristatymo laikas gali svyruoti dėl siuntų tarnybų veiklos trikdžių ar force majeure, dėl kurių Kūnas Mags & Books nėra atsakingi.

Kūnas Mags & Books neatsako už muitų, pvm ar kitas siuntos gavėjo šalyje reglamentuotas mokestines prievoles, šias išlaidas apmoka pirkėjas.

Jei turite klausimų apie užsakymą – susisiekite.

Prekių grąžinimas

Knyga gali būti grąžinta per 14 dienų nuo knygos pristatymo Lietuvoje, per 30 dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse. Knyga turi būti pradinės būklės, nepažeista, nesugadinta. Jūs, grąžindami knygas, turite jas siųsti registruota siunta Lietuvos paštu, LP Express paštomatu arba per kurjerį.

Registruotos siuntos numeris turi būti pateiktas pardavėjui elektroniniu paštu: [email protected] ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Jums bus grąžinta knygos suma, tačiau knygos grąžinimo išlaidas teks apmokėti pačiam. Mes turime teisę nepriimti jūsų grąžinamų knygų, jei knyga sugadinta, suplėšyta. Pinigai grąžinami į jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 darbo dienų.

Kur mano užsakymas?

Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

 • Addresas Vytauto 27-10, Gargždai, 96120 Lietuva
 • Tel. +370 625 48 734
 • El. p. [email protected]
 • Įmonė MB Pilna galva
 • Įmonė kodas: 305211029
Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage