Verslui

Ko gero knyga yra geriausia, ką galima padovanoti, kuo galima praturtinti darbinę erdvę, biurą ar viešbučio kambarį. „Kūnas Mags & Books“ siūlo paslaugas verslui padedant išrinkti geriausią verslo dovaną, sudaryti knygų lentyną ar sukurti interjerą stilingomis knygomis ar žurnalais iš populiariausių pasaulio leidėjų. 

Daugiau informacijos? Rašykite laišką

Knygų fotosesija
Knygos interjere

Knygos interjerui 

Kad ir kelios knygos interjere gali pridėti subtilių spalvų prie jūsų kuriamo įvaizdžio. Tai gali būti viešbučio kambarys, konferencijų salė, laukiamasis ar kitos erdvės, kur pasitinkate svečius, klientus ar partnerius. „Kūnas Mags & Books“ pasirengę padėti Jums sudarant knygų kolekciją pagal Jūsų veiklos bei interesų sritis, o taip pat parenkant knygas, kurios tiks prie jūsų interjero

Daugiau informacijos? Rašykite laišką

Ren Hang fotosesija

Verslo dovana

Knyga yra geriausia, ką galite padovanoti, siekiant sudaryti puikų įspūdį bei sutvirtinti draugystę ar bendradarbiavimą. „Kūnas Mags & Books“ komanda yra pasirengusi padėti išrinkti geriausią verslo dovaną Jūsų partneriams, komandos nariams ar kasmetinei kalėdinei karštinei. Taip pat mes pasirengę dovaną supakuoti bei palikti asmeninę žinutę nuo Jūsų. 

Daugiau informacijos? Rašykite laišką

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetu