graphic art

Nuspalvintas susijaudinimas: ar kūno dalies patrauklumas priklauso nuo rasės?

Klasifikuoti žmones įprasta ne tik trečiosiose pasaulio šalyse. Mes darome tai kas dieną. Savo kambaryje, kur kabo padrąsinančios citatos nuo sportinių batų dėžučių. JUST DO IT, o tiksliau darome tai šlamšto su trupučiu prigrūstoje galvoje. Juodas, baltas, geltonas. Kodėl geltonas?
Nes bananas. Taip, tas pats vaisius, pajuoduojantis po keleto dienų. Beje, klišių nestokojančioje visuomenėje šis būsimas juodis, pasirodo, labai seksualus. Kam? Moterims, merginoms, vyrams ir vaikinams. Juokas juokais, bet asociacija su vyriškuoju pasididžiavimu tiksliai įsiręžia į žmonių psichologiją. Taigi, norėčiau pakalbėti apie lytinį aktą ir jo metu mus jaudinančias kūno dalis, ne tik jas, bet ir pačią spalvą. Juodo banano Lietuvoje juk niekas nededa į burną, ar ne?

JUST DO IT

bannana wall

Pradėsiu nuo vyrų, kuriems patraukliausia moters kūno dalis yra… protas. Pirmiausia, tai visai ne kūno dalis. Žmogaus protas yra gebėjimas atskleisti reiškinių ryšius. Jis neapčiuopiamas ir Jūs neužsegsite „Sex shope“ pirktų antrankių šiai KŪNO DALIAI, kaip patys ją apibūdinate. Tad nereikia per daug įsijausti skaitant tyrumo klasika tapusius Francio Scotto Key Fitzgeraldo kūrinius. Net jis svaigo nuo Zeldos apvalios krūtinės, išpurtusių lūpų ir tam amžiui būdingų stereotipiškų kūno dalių formų.

Kas dar? Nė vienas slapčia nesimasturbuoja žiūrėdamas gyvenimo būdo laidas, kur kalba moterys „nutysusiais papais“, kad ir kaip gerai jos išmanytų mūsų visuomenėje įsišaknijusias problemas.  Ne. Pagal paskutinę populiariausios pornografinių filmų svetainės „Pornhub“ apžvalgą  žmonės į paieškos laukelį veda ne žodį „protas“. Juos jaudina tokios kūno dalys, kaip surištos juodos rankos, susitraukę azijietiški speneliai bei rusiškas liežuvis. Klesti rasių klasifikacija, kitų dažnai vadinama „skonio reikalu“. Įdomu tai, kad visos protingos kalbos išgaruoja, jei prieš tai diskutavę apie neteisybę ir privalomą žmonių lygybę mes netikėtai ištariame: „Bet ar matei kokie gražūs afroamerikiečių užpakaliukai?“, „Ar aš galėčiau užsiiminėti seksu su azijiečiu? Aišku, kad ne – pasižiūrėk, kokios gašlios jų siauros akys.“ Gaila, bet iš savo aplinkinių rato galėčiau rasti bent dešimt vaikinų ir gal penkias merginas, kurias labiausiai jaudintų kūno dalys, susijusios su žmonių kilme. Kodėl mažiau merginų? Nes jos dažniau nutyli.

Įdomu, kad vyrus jaudina pėdos, plaukai, sekso metu judantys pilvo raumenys. Paklausus jų, kokios spalvos jie įsivaizduoja šias atskiras dalis prieš akis norom nenorom iškyla paletė. Galėtum paimti teptuką ir žmogaus kūną išteplioti įvairiausiais dažais. Ir jeigu seksu tie vyrai užsiiminėtų su moterimi, turinčia visas kūno dalis, kurios juos be galo „užveda“… Ta moteris atrodytų lyg Marey Shelly Frankenšteinas, tik kiek ryškesnis.

banana graphic illustration

Moterims seksualios vyrų kūno dalys taip pat patinka ne visų spalvų. Mano draugėms, dažnai kalbant apie apie afroamerikiečio vyro penį, vis dar išsprūsta žodis: „Koktu“. Taip, toms pačioms draugėms, kurios skaito Ericho Marios Remarque‘o knygas, toms, kurios vietoje akinių nešioja jų rėmus ant nosies ir kalba apie tai, kaip geriau miegoti su TUO, o ne bet KUO. Toms pačioms smerkiančioms rasizmą ir netoleranciją, kol kalba nepasisuka pikantiškesnės temos link. Joms taip pat labai svarbus protas.

Lengva pričiupti vadinamąją šių dienų laisvą sielą. Paklauskite, ko nors apie seksą ir tolerancija išnyks lyg dūmas. Paklauskite, kas jaudina labiau lesbiečių glamonės ar dviejų gėjų žaidimai. Vienas, iš dviejų išdrįsusių ką nors leptelėti, atsakys, kad kuris nors variantų yra šlykštus. Ir tam bus rimta priežastis. Tėvų auklėjimas, moralinės vertybės, draugai, kurie taip sakė vakar sėdėdami prie alaus bokalo. Mes gi dažnai randame priežastį pateisinti savo bukumui. Kodėl rėkiame: „Laisvę meilei“, bet sunkiai suvokiame „Laisvę seksui“?

muscle men

Grįžtant prie temos, ar jaudina Lietuvius juodas bananas? Atsakymas būtų – jaudina, tačiau ne viešai. Tad, akivaizdu, kad protas vis dėlto negali būti seksualiausia bei patraukliausia žmogaus KŪNO VIETA. Mat iki šiol ir per amžius amen… Seksas su juo – du nesuderinami dalykai.

Mums gėda tai pripažinti, bet mus jaudina patys keisčiausi dalykai bei kūno dalys. Iš krūtų bėgantis pienas, skirtas kūdikiui, prievarta, tatuiruota išlenkta nugara, supjaustyti riešai, kraujas. Jaudina tai, kas ne visada teisinga. Lygiai taip pat, kaip spalvotas judantis kūnas. Nebūtina apie tai kalbėti garsiai, tačiau būtina nustoti apgaudinėti save ir tuščiažodžiauti vaidinant, kad viską suprantame ir esame be galo tolerantiški, juk vis dėlto save toleruoti sunkiausia.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetuLanguage