Kokią knygą dovanoti

Kokią knygą dovanoti? Knygų pasirinkimas pagal kiekvieno pomėgį

Gruodis tikrai yra crazy metas. Vien dėl to, jog laikas šiuo metu lekia dvigubai greičiau: dovanų pirkimas, visi įmanomi darbo, mokyklų ir kitų bendruomenių Kalėdiniai vakarėliai, namų puošimas, susitikimai su seniai matytais žmonėmis ir dar kartą – dovanų pirkimas. 

Ką dovanoti žmonėms, kurie, rodos, turi viską? Žinoma, mūsų atsakymas ir negali būti kitoks – dovanokite knygą!

„I never read, I just look at pictures“ kartą taip sakė Andy Warhol. Ir tai tiesa! Juk visi mes esame daugiau paveikslėlių žiūrėtojai, negu raidžių skaitytojai. O jeigu norite prieštarauti, sutikite, jog pažintis su knyga prasideda nuo viršelio ir nuotraukų. 

„I never read, I just look at pictures“

Šios kruopščiai atrinktos ir įstabiai vizualios knygos nenuvils nė vieno, tereikia išsiaiškinti kokiam žmogui kokią knygą dovanoti.

Kelionių entuziastui

Žmonėms, kurie dievina keliones bet kur: gamta, miestai – svarbu nesėdėti namie. Jiems patiks The New York Times Explorer apie įstabias 25 keliones į gražiausius pasaulio paplūdimius ir salas.

The Grand Hostels apie stilingiausius hostelius įvairiuose pasaulio miestuose bei The Monocle Guide to Shops, Kiosks and Markets apie konceptualias pasaulio parduotuvėles ir butikus.

Pamišusiems dėl žalumos

Juk pažįstate tokių, kurie dievina gėles, oranžerijas ir sodus. Tokiems patiks Evergreen: Living with Plants apie įstabius balkonus, terasas ir netradicinius erdvių sprendimus su gėlėmis. 

Blooms: Contemporary Floral Design apie talentingų pasaulio floristų kūrinius.

Street style gerbėjams

Ką padovanoti prisiekusiam gatvės subkultūrų žmogui? Jam patiks The Ultimate Sneaker Book išsami ir didelė knyga apie visus įmanomas kedų prekių ženklus ir jų istorijas. The Incomplete knyga apie įtakingiausius gatvės mados dizainerius, jų kūrinius ir prekės ženklus. 

Aukštosios mados fashionistoms

O ką dovanoti tiems, kurių skonis itin išlavintas, ir kurie mintinai žino, kas pasirodė ant Fashion week podiumo? Tokį žmogų tikrai pradžiugins

Louis Vuitton Catwalk knyga apie glaustą mados namų istoriją su gausybe podiumo nuotraukų.

Taip pat 50 Years of Marc O’Polo knyga apie prekės ženklo šešių dešimtmečių istoriją. Bei ikoniškosios Vogue mados redaktorės Grace Coddington surinktos pačios įsimintiniausios foto-istorijos knygoje Grace: Thirty Years of Fashion at Vogue

Drąsių fotografijų mėgėjui

Kūnas Mags & Books knygynas turi kruopščiai atrinktą kūniškų knygų kolekciją drąsiems ir dievinantiems gerą fotografiją. Sakysite kodėl čia reikia drąsos? Nes šios knygos yra nuogos. Reikia turėti drąsos tokią subtilių nuogų kūnų knygą pasidėti ant kavos staliuko namie ar darbe. Tačiau tai būtų geras jūsų ryškios asmenybės atspindys. 

The Helmut Newton SUMO legendinio bei visų laikų įtakingiausio fotografo darbai. Ši knyga, pasirašyta daugumos joje užfiksuotų žvaigždžių, buvo brangiausiai parduota XX amžiaus knyga. 

#SENDNUDES jaunų ir soc. medijose populiarių fotografų iš viso pasaulio darbai, kuriuose užfiksuotos moterys, tarsi jas stebėtum slapta. Taken! knygoje nuogybės su ironija ir humoru, pašiepiant blizgią Holivudo kultūrą bei kūno kultą. 

Talentingų fotografų Mert Alas and Marcus Piggott knygoje įamžintos vienos įtakingiausių mūsų laikų asmenybių.

Interjero dizaineriui ir menininkui

The Hinterland apie gyvenimą mažame, gražiame, kupiname  dizaino ir architektūrinių sprendimų namelyje kur nors atokiai gamtoje.

Juk pažįstate tokį žmogų, kuris galėtų visus namus apsistatyti skirtingo dizaino kėdėmis, jei tik namai būtų guminiai. Padovanokite jam mažą, bet storą knygą apie reikšmingiausius istorijoje kėdžių dizainus. Chair: 500 Designs That Matter. 

Knyga apie Jean-Michel Basquiat, 1980-ųjų Niujorko meno legendą tikrai padarys įspūdį. Vien dėl savo dydžio! Tai XXL dydžio, išsami, gausiai iliustruota, su išsilankstančiais puslapiais monografija apie vieną žymiausių ir sėkmingiausių menininkų.

O jeigu vis dėlto visiškai susimaišė galva ir nebeaišku, ką dovanoti – padovanokite dovanų kuponą. Tegu žmogus išsirenka pats! 

P.S. visas knygas galime supakuoti už jus bei pristatyti reikiamu adresu! 

kaledu pop up
Close

Sign in

Close

Cart (1)

Suma: 43.00 

Peržiūrėti krepšelįApmokėjimas

kunasmag.lt

Stilingos pasaulio knygos internetu